Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işi ehilleri tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Eskil koltuk yıkama firmamız işinin ehli personeller ile bu hizmeti vermektedirler. Koltukların özüne uygun olarak yıkanmaları şarttır. Her kumaş farklı şekilde yıkanmaktadır. Koltuğu yıkamaya başlamadan önce kumaş cinsi tespiti mutlaka yapılıp, kumaşa uygun ürün seçilerek yıkamaya başlanmalıdır. Bu çok önemlidir. Yanlış yıkama ürünleri kullanılarak yapılmaya çalışılan işlemler koltuğa zarar verebilmektedir. Koltuk yıkama makinelerinin seçimi de bu konuda çok önemlidir. Bazı kumaşlar sıcak su ile temizlenirken bazıları da soğuk su ile temizlenebilmektedir. Doğru tespiti sadece işinde uzman kişiler yapabilirler. Bazı koltuklar da yıkama talimatları bulunmaktadır. Bu talimatlar doğrultusun da yıkama yapılabilmektedir.

Öne Çıkarılanlar

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işi ehilleri tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Eskil kolt

Halı Yıkama

Evin en büyük bölümünü kaplayan ürün halıdır. Ha

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı sistemde yaptıgımız bu işlem 1 ile 2 saat sürmektedir. Koltukve cekyat temi

Yorumlar

Beyaz halı verdim buraya. Küçük çocuğum olduğu için her leke vardı bir tane leke kalmamış. Halıda yıpranma da olmamış. Güvenle yıkatabilirsiniz. Ellerinize sağlık eşmekaya halı yıkama.

Sultan

5 Yıldız

4 senedir halıları mı eşmekaya halı yıkamaya veriyorum mükemmel temiz geliyor ellerinize sağlık aldıgınız para helali hoş olsun.

Hülya

5 Yıldız