Hakkımızda

 Halı yıkama konusunda hizmet veren işletmemiz sunulan hizmette makinelerden yüksek oranda faydalanılması gerektiğini bilmekte ve bünyemizde birçok halı yıkama makinesi kullanmaktayız. Bu makineler sayesinde insan gücüyle yapılamayacak temizlik yapılmakta ve halılarınızı ilk gün ki haline getirmekteyiz. Kullandığımız bu makineler doğru su ve deterjan oranını ayarlamak suretiyle en temiz şekilde halılarını yıkamakta ve bu işlemler sırasında halılarınıza en ufak bir zarar vermemektedir.

İşletme olarak bizlere emanet ettiğiniz halılarınızı öncelikle sigorta altına almak kaydıyla oluşabilecek en ufak zararlarınız bile işletmemiz tarafından karşılanmakta ve sizlere güvenli bir hizmet ortamı yaratılmaktadır. Halılarınız bünyemizde çalışan şoför elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve işlemleri bittikten sonra tekrardan adreslerinize teslim edilmektedir. İşletmemizin kullanım alanı çok geniş olmasından dolayı aynı anda çok fazla halıyı yıkayabilmekte ve bu sayede sunduğumuz hizmetin hızını en üst seviyelere çıkarmaktayız. İşletme olarak halılarınızı yıkama aşamasında kullandığımız deterjanların her zaman en kaliteli olanları tedarik edilmekte ve halılarınıza zarar vermeden temizliklerini yapmaktadırlar.

Sizler de bu şekilde kaliteli bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız eğer Bursa halı yıkama sektöründe hizmet veren işletmeler arasında en kaliteli hizmeti alabileceğiniz işletmemiz ile iletişime geçmek kaydıyla hizmet alabilirsiniz.

 

 

 

 

Öne Çıkarılanlar

Halı Yıkama

Evin en büyük bölümünü kaplayan ürün halıdır. Ha

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı sistemde yaptıgımız bu işlem 1 ile 2 saat sürmektedir. Koltukve cekyat temi

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işi ehilleri tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Eskil kolt

Yorumlar

Beyaz halı verdim buraya. Küçük çocuğum olduğu için her leke vardı bir tane leke kalmamış. Halıda yıpranma da olmamış. Güvenle yıkatabilirsiniz. Ellerinize sağlık eşmekaya halı yıkama.

Sultan

5 Yıldız

4 senedir halıları mı eşmekaya halı yıkamaya veriyorum mükemmel temiz geliyor ellerinize sağlık aldıgınız para helali hoş olsun.

Hülya

5 Yıldız