Halı Yıkama

Halı Yıkama

Evin en büyük bölümünü kaplayan ürün halıdır. Halıyı her odada hatta banyoda bile görmek mümkündür. Yerde olduğu için önemsiz bir ayrıntı gibi görünse de aslında halı konusunda çok hassas olmak gerekir. Sadece eve uyumu, deseni, rengi, türü değil en önemli noktası temizliğidir. Çünkü halılar evdeki her şeyi içerisine hapseden bir vakum gibidir.

Kirler, tozlar, tüyler, insan kalıntıları, eğer evde varsa evcil hayvan tüyleri hepsi halının derinliklerindedir. Ev sahibi istediği kadar süpürsün, silsin halı derinlemesine temizlenmediği takdirde içerisinde kalır ve etkisi sürer. Derinlemesine temizlik için de Eşmekaya Halı Yıkama olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Halının en derininde bile en ufak toz parçacığı kalmaz.

 

Vermiş Olduğumuz Temizlik Hizmetleri
 

Halılar konusunda hassas olduğumuz gibi başka temizlik konularında da dikkatliyiz. Vermiş olduğumuz hizmetler çok kapsamlıdır;
• Halı yıkama
• Beyaz halı yıkama
• İnatçı lekeli halıları yıkama
• Koltuk yıkama
• Talebe göre yerinde halı yıkama
• Kilim yıkama

Gibi hizmetler sunuyoruz.Yalnızca bizleri arayarak talep oluşturmanız yeterlidir.

Öne Çıkarılanlar

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı sistemde yaptıgımız bu işlem 1 ile 2 saat sürmektedir. Koltukve cekyat temi

Halı Yıkama

Evin en büyük bölümünü kaplayan ürün halıdır. Ha

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işi ehilleri tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Eskil kolt

Yorumlar

4 senedir halıları mı eşmekaya halı yıkamaya veriyorum mükemmel temiz geliyor ellerinize sağlık aldıgınız para helali hoş olsun.

Hülya

5 Yıldız

Beyaz halı verdim buraya. Küçük çocuğum olduğu için her leke vardı bir tane leke kalmamış. Halıda yıpranma da olmamış. Güvenle yıkatabilirsiniz. Ellerinize sağlık eşmekaya halı yıkama.

Sultan

5 Yıldız